Kniha návštěv

Malý princ

Maminka 06.07.2018
Esterko, myslím, že teď vím, kterou knihu v dohledné době budu číst. Je to už mnoho let, co jsem ji četla a tak se k ní musím vrátit, abych to vše pochopila. Děkuji.

Doteky lásky

ZMaminka 23.06.2018
Milá Esterko, jsem moc ráda, že reaguješ na jemné doteky našeho Tvůrce a Spasitele. Protože nás miluje, doprovází nás životem. Sama to často poznávám. Přeji ti ještě hodně takových "doteků" lasky. Mtmr

Drobnosti

Pavel 07.10.2017
Milá Esterko, máš dar v obyčejných věcech vidět neobyčejnou myšlenku či příběh. Myslím si, že mnohdy právě drobnost v sobě nese velké poselství, které v těch velkých „sloučeninách“, celcích, nikdy nemusíme spatřit. Rychlost spojená s dnešní dobou nás učí dívat se především na velké (možná jen ty největší) věci a zážitky. Drobnosti přehlížíme a vypouštíme. Na to přece není vůbec čas a že bychom se namáhali hledat v nich i nějaké ponaučení? Chceme všechno hned a nejlépe hotové, nebo alespoň instantní – předpřipravené.
Je fajn, jak svět vnímáš, pokračuj! :-)

Re: Drobnosti

Ester 22.02.2018
Milý Pavle, děkuji. Děkuji za ocenění i za Tvé vyjádření, se kterým se ztotožňuji. Dnešní doba JE instantní a vždy mě těší, když někdo dokáže vybočit z hromadného pohledu na svět a dívat se klidně i pomalýma očima. Ať ti to vydrží ;).

Pramínky

Pavla 06.11.2015
Těším se na další nové články !!! Protože Tvůj pohled mi vždycky přinese něco nového a zvedne moje oči vzhůru... Ty myšlenky jsou jako pramínky čisté vody, která vyvěrá odněkud z hloubi země. Děkuji.

Re: Pramínky

AUTORKA 03.12.2015
Milá Pavli, moc děkuji za Tvé vyjádření :). Jsem ráda, že jsi ochotná přemýšlet. Ať Ti Pán Bůh žehná a nepřestávej se dívat vzhůru.

Pěkné

Vojta 20.01.2015
Zdravím, krásný web. Krísné myšlenky.

Re: Pěkné

Autorka 23.07.2015
Děkuji, Vojto :)

Přidat nový příspěvek